papirove-dary.cz

sešit s vlastním potiskem

VYBERTE SI Z NAŠÍ ŠIROKÉ NABÍDKY

Reklamní sešit s kroužkovou vazbou a s vlastním potiskem

Maximalizujte vizuální dojem reklamním sešitem s kroužkovou vazbou, který lze ozvláštnit vlastním potiskem poskytující kombinaci praktičnosti a efektivní propagace pro vaši značku.

Zapisovací sešit s vlastním potiskem a perem

Získejte zapisovací sešit s vlastním potiskem a perem, který spojuje praktičnost a eleganci, umožňující nejen efektivní záznamy, ale také stylovou prezentaci vaší značky.

Ekologický sešit s vlastním potiskem

Podpořte udržitelnost a osobní styl s naším ekologickým sešitem, který můžete ozvláštnit vlastním potiskem, poskytujícím praktičnost spojenou s odpovědným přístupem k životnímu prostředí.

Linkovaný uzavíratelný sešit s vlastním potiskem

Zvýrazněte svou kreativitu a organizovanost s naším linkovaným uzavíratelným sešitem, který lze personalizovat vlastním potiskem.

Víc jak 20 let zkušeností a úspěchů!

Naše společnost dodává široký sortiment reklamních předmětů, reklamního textilu a především reklamních sladkostí. V rámci dlouhodobé spolupráce s různými dodavateli jsme schopni zajistit grafické služby na klíč. Vyrábíme papírové dárky podle Vašich přání. Připravíme prezentaci Vaší firmy na internetu, vytiskneme vizitky a další tiskové materiály a to vše ve vysoké kvalitě v krátkém termínu. Umíme zajistit i společenské akce podle Vašich přání a specifikace. Chcete potěšit své kolegy a spolupracovníky výletem do hor nebo do vinného sklípku. Chcete uspořádat něco pro malé děti Vašich obchodních partnerů? Stačí vyslovit Vaše přání a my zajistíme zbytek.

Show Buttons
Hide Buttons

Adventní kalendáře & Vánoční kolekce