papirove-dary.cz

Jednostěnné papírové kelímky s potiskem

Vyberte si z širokého sortimentu

Kelímek na kávu s vlastním potiskem

Osobně potisknutý kelímek na kávu přináší nejen radost z pití oblíbeného nápoje, ale také účinně propaguje vaši značku či firmu.

ECO Kelímek s vlastním potiskem

Udržitelný kelímek s vlastním potiskem je ideální volbou pro propagaci vaší značky, zatímco přispíváte k ochraně životního prostředí.

Kelímek na zmrzlinu s vlastním potiskem

Osobně potištěný kelímek na zmrzlinu je skvělým způsobem, jak nejen prezentovat vaši značku, ale také přinést radost zážitku z konzumace dobroty zákazníkům.

Čím jsou tyto kelímky speciální?

V těchto kelímcích je nápojová stěna vyrobena z 100% rostlinného materiálu PLA, který se během několika měsíců úplně zlikviduje v přírodním prostředí – na rozdíl od standardního PE povlaku, který je prakticky „nezničitelný“. Tyto jednorázové papírové kelímky s logy jsou určeny pro teplé nápoje. U velmi horkých nápojů doporučujeme papírové kelímky s dvojitými stěnami s přídavnou vzduchovou komorou mezi vnitřním šálkem a vnější stranou. Díky tomuto řešení nápoj udrží teplotu déle a kelímek nebude tolik pálit do rukou. Jednoduché papírové kelímky s potiskem se tisknou do 5 barev Pantone nebo HKS v 1 motivu. Velikost potisku závisí na velikosti kelímku a je maximálně asi 5 cm vodorovně a asi 6 cm vertikálně, nicméně princip je, že čím větší je otisk, tím větší je jeho šířka. Otisk logotypu lze provádět na jedné straně a  nebo na obou stranách kelímku. Cena papírových kelímků s logem závisí na počtu barev a náročnosti.

Papírové kelímky s logem jsou k dispozici ve všech standardních velikostech:

• Kelímky o objemu 100, 150, 180, 200, 300, 400 a 500 ml

• Kelímky s dvojitou stěnou o objemu 100, 150, 180, 200, 300, 400 a 500 ml

• Biologicky odbouratelné kelímky PLA o objemu 100, 200, 300, 400 a 500 ml

Pro všechny uvedené kelímky jsou k dispozici také odpovídající víčka – standardní i PLA víčka v bílé, černé, hnědé nebo červené barvě.

Papírové kelímky s potiskem loga jsou k dispozici od 500 kusů .

Show Buttons
Hide Buttons