papirove-dary.cz

Barevné papírové tašky a tašky na zakázku

Barevné papírové tašky a tašky na zakázku

Barevné papírové tašky a tašky na zakázku

Většina papírových tašek, které vyrábíme, jsou certifikovány a vyráběny z recyklovaného papíru. Potisky na taškách jsou aplikovány pomocí nejkvalitnějších ekologických vodních nátěrů.

Barevné papírové tašky s kroucenou rukojetí – Tašky z papíru o hmotnosti 90 až 120 g jsou k dispozici v mnoha barvách. Barva je aplikována na hnědý papír. Díky tomu získává taška živou a výraznou barvu.

Online objednávku na papírové tašky můžete uskutečnit na našem webu eshop.firemni-reklama.cz

Barevné papírové tašky s kroucenou rukojetí

Papírové tašky s kroucenou rukojetí jsou nejoblíbenějším výrobkem mezi papírovými taškami. V našem sortimentu máme více než 10 barev, (i standardní bílé a hnědé,) stejně jako vínové, černé, červené, modré, oranžové, tmavě zelené, světle zelené a žluté.

Tyto tašky jsou 100% recyklovatelné. Zákazníci si často vybírají tento typ tašek díky většímu objemu a vzhledem k vyšší nosnosti tašek . 11 různých velikostí umožňuje vybrat produkt dokonale přizpůsobený vašim potřebám a možnost potisku z nich činí nejen jednoduchý obal na různé předměty, ale také vynikající reklamní dárek.

Pot
isk se provádí pomocí sítotisku, flexografické nebo digitální tiskové techniky.

Papírová taška na zakázku

Papírová taška na zakázku je další typ tašky, které Vám můžeme nabídnout v případě, že by Vaše požadavky nepokrýval náš typizovaný sortiment.

Papírová taška je v dnešní době velmi požadovaný a poptávaný atrikl. Je možné ji využít jak k nošení běžných nákupů a denních potřeb, ale také zejména k předání různých dárků. Papírové tašky mohou být potištěny logem firmy, nebo sloganem dle požadavků klienta. Tašky dodáváme v různých provedeních, velikostech, barvách a s různými typy úchytů, např. pevnými plochými, kroucenými, nebo textilními a plastovými.

Papírová nákupní taška na zakázku s polypropylenovými uchy

Papírová taška na zakázku
papirova taska

 

Show Buttons
Hide Buttons