papirove-dary.cz

Tašky laminované

Tašky laminované

Tašky laminované - matné, zlacené...

Všichni rádi dostáváme dárky. Neočekávaný dárek nám přináší úsměv na tváři, zlepšuje náladu a může vylepšit náš den. Dárky jsou velmi důležitým nástrojem sociální komunikace. Je známé, že nedílnou součástí daru je krásný balíček, například pěkná taška, která by měla elegantně ukrýt dar, tak aby byl ještě atraktivnější.

Naše společnost vám nabízí stylové, pečlivě vyrobené eko-přátelské laminované tašky, které jsou dokonalým obalem pro všechny druhy dárků!

V naší nabídce najdete širokou škálu estetických a praktických tašek, které díky použitému laminátu (lesklý nebo matný) jsou tuhé a silné, navíc vypadají krásně a jsou ideální pro každou příležitost.

Nabízíme tašky v různých velikostech – od 100x50x100 mm do 500x200x700 mm. Standardně jsou tašky k dispozici v černé, hnědé a vínové barvě, ale vyrobíme Vám tašky v jakékoli velikosti a barvě.

Online objednávku na papírové tašky můžete uskutečnit na našem webu eshop.firemni-reklama.cz

Tašky laminované – Vyrábějí se podle přání  klienta. Rozměry tašky a konečné úpravy nejsou nijak omezeny. Můžeme vyrobit: matný lak, zlacení, stříbření, selektivní UV a vlis.

Velikosti: individuální volba
Materiál: křídový papír, ofsetový papír (150-350g)

Vyztužení: horní a spodní výztuha (350-900g)

Potisk: ofsetový tisk

Rukojeť: individuální volba
               PP syntetická šňůra (kroucená nebo uzlová)
               saténová stuha
               bavlněná šňůra

Nosnost: 4-7 kg

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Show Buttons
Hide Buttons