papirove-dary.cz

Kelímky na zmrzlinu

STAČÍ VYBRAT VELIKOST

Papírový kelímek na zmrzlinu 120ml (4oz)

Speciální kelímek na malé kopečky zmrzliny. Vhodný například na ochutnávky.

Papírový kelímek na zmrzlinu 180ml (6oz)

Papírový kelímek s vlastním potiskem na menší/středně veliké zmrzliny.

Papírový kelímek na zmrzlinu 240ml (8oz)

Papírový kelímek s vlastním potiskem na „velkou“ zmrzlinu.

Široký sortiment kelímků na zmrzlinu

Reklamní papírové kelímky na zmrzlinu s možností potisku se výborně hodí pro stánkaře i restauratéry nebo na firemní akce, kde se podává zmrzlina. Můžete jim vytvořit nezapomenutelný design, který zaručí, že na logo Vaší společnosti budou všichni dlouho vzpomínat.

Reklamní papírové kelímky na zmrzlinu s možností potisku – Stylově vylepšené papírové kelímky na zmrzlinu s individuálním potiskem jsou nyní vizitkou každé dobré zmrzliny nebo cukrářských výrobků. Šíří tak image a širokou propagaci své značky.

Papírové zmrzlinové kelímky s individuálním firemním potiskem najdeme nejen v rodinném podniku, ale i v největších sítích cukráren . Papírové kelímky na zmrzlinu pro značkové zmrzliny jsou také nepostradatelným reklamním prostředkem pro firmy z různých oborů, aby přilákaly co nejvíce potenciálních zákazníků na veletrzích a propagačních outdoorových akcích. Dobrá zmrzlina podávaná ve vkusném balení má velmi pozitivní vliv na obraz a následné povědomí o značce. Zmrzlina je skvělou pochoutkou jak pro nejmladší generaci, tak pro starší spotřebitele!

Jednorázové kelímky na zmrzlinu s reklamním potiskem jsou nabízeny v následujících verzích:

► s logem nebo
► s plným barevným potiskem na celém povrchu kelímku

Při volbě potisku loga můžeme vytisknout až 5 barev Pantone nebo HKS v 1 motivu.

Velikost tisku závisí na velikosti kelímku a může být přibližně až 5 cm vodorovně a přibližně 4 cm na výšku, přičemž zásada je, že čím vyšší je potisk, tím menší je jeho šířka.
Otisk loga může být aplikován na jedné straně a nebo po obou stranách kelímku. Cena papírových kelímků na zmrzlinu s logem závisí na počtu barev a náročnosti.
Papírové kelímky na zmrzlinu s potiskem na celém povrchu jsou vyrobeny ve formě dvouvrstvého kelímku.Díky tomuto řešení obdržíte papírové zmrzlinové kelímky s reklamním potiskem bez jakýchkoliv omezení na kvalitě tisku. 


Papírové kelímky na zmrzlinu s firemním potiskem jsou k dispozici v následujících velikostech:

► 110 ml
► 140 ml
► 160 ml
► 250 ml
► 360 ml
► 500 ml

Některé kelímky je možné dodat s průhlednými víčky.
Papírové kelímky na  zmrzlinu jsou k dispozici od 500 ks .

Letošní trendy pro zmrzlinu

Ukázky designu reklamních papírových kelímků na zmrzlinu

Show Buttons
Hide Buttons