papirove-dary.cz

kalendare-nastenne

Kalendáře a diáře

Vyberte si u nás reklamní papírové kalendáře a diáře pro budoucí rok. Najdete v nich inspiraci, krásu, radost a potěšení každý den.

kalendare-nastenne
Nástěnné kalendáře

Kolekce nástěnných kalendářů je tradičně dokonalá v každém detailu. Přineste si domů náš kalendář a otevřete se světu fantazie i dobrodružství nebo prostě jen relaxujte…

VÍCE ZDE

 
stolní kalendáře
Stolní kalendáře

Kolekce stolních kalendářů tradičně respektuje všechny požadavky každodenního využití. Stolní kalendáře jsou praktické svým knihařským zpracováním a při výběru jejich témat a fotografií byl kladen maximální důraz na trendovost, design a eleganci…

VÍCE ZDE

Diáře na míru
Diáře

Diáře jsou osobním zápisníkem a plánovacím rozvrhem, který nás provází na každém kroku. Proto diáře naší nové kolekce mají do poslední maličkosti zpracován vnitřní obsah každého formátu diáře a stejně také i vnější zpracování klade důraz na kvalitu a originalitu. Mezi diáři najdete tradičně klasické i manažerské diáře, velké množství novinek a originalit, které jsou inspirované současnými trendy. Pak je velmi snadné vybrat si diář tak, aby mezi ním a uživatelem vznikl velmi osobní vztah…

VÍCE ZDE

Všechny druhy koženkových diářů je možné dále využít k reklamním ražbám nebo potiskům.

Diáře koženkové nesešívané
Diáře koženkové

Diáře koženkové – Kvalita knihařského zpracování je opět jedinečná a vrací se k tradici šitých diářů s italskou elegancí, materiály jsou oblíbené nejen koncovými zákazníky, ale i promo trhem.

 

VÍCE ZDE

Diáře ekologické - korek
Diáře ekologické

Diáře ekologickéDiáře určené především velmi náročným uživatelům. Elegantní diáře, doplněné o  harmonii s příjemným povrchovým materiálem.

 

VÍCE ZDE

Diáře kapesní
Diáře kapesní

Diáře kapesní – Malé, lehké, pohodlné. Vejdou se do každé tašky, batůžku, kabelky a dokonce i kapsy. Moderní design a několik druhů provedení desek – od tradičního barevného plastu po průhledné desky s trendovými grafickými vzory.

 

VÍCE ZDE

Deníky a zápisníky
Deníky a záznamníky

Deníky a zápisníkyDeníky a záznamníky jsou kvalitně zpracované, trendy a především praktické. Výběrové povrchové materiály umožňují další případnou individualizaci firemním zákazníkům.

 

VÍCE ZDE

Novoročenky
Novoročenky

Novoročenky

Novoroční přání s celou řadou vánočních motivů. Pro prezentaci Vaší firmy si můžete vybrat z mnoha druhů novoročenek s různými motivy. Přání můžete vybrat jednoduchá,barevná, ….

Standardní i zakázková výroba novoročenek

VÍCE ZDE                  

Nedatované výrobky, podložky pod myš s kalendářem, kalendáře s magnetem, záložky do knih s kalendářem a jiné zajímavé typy kalendářů.

PODLOŽKY POD MYŠ S KALENDÁŘEM
Podložky pod myš s kalendářem a jiné zajímavé kalendáře

 

  • Nedatované kalendáře
  • Podložky pod myš s kalendářem
  • Kalendáře s magnetem
  • Záložky do knih s kalendářem
  • Stolní – týdenní plánovací mapa A2
  • a jiné zajímavé typy kalendářů

VÍCE ZDE

Obaly a laše
Obaly a laše

Obaly pro nástěnné kalendáře

Lepenkové obaly –  různých rozměrů

 

VÍCE ZDE

 

Reklamní tiskoviny
Obaly a laše

Reklamní tiskoviny – Letáky, vizitky a další firemní tiskoviny 

Tiskneme nejen reklamní tiskoviny všech druhů a typů. Tiskneme vizitky, letáky a také složené letáky, reklamní obálky a firemní papíry. Velmi rádi Vám poradíme a pomůže, aby Vaše firemní tiskoviny vypadaly kvalitně a zapůsobily na vaše zákazníky. Více informací naleznete na našem – eshopu.firemni-reklama.cz

 

VÍCE ZDE

 

V řadě bezkalendárního zboží vám představujeme omalovánky, pexesa , jiné karetní hry a nebo metry. Jsou veselé, barevné a edukativní.

Nedatované výrobky - Pexesa
Pexesa
Nedatované výrobky - Metry
Metry
Show Buttons
Hide Buttons