21.9.2016

Kalendáře a diáře

Vyberte si u nás reklamní papírové kalendáře a diáře pro budoucí rok. Najdete v nich inspiraci, krásu, radost a potěšení každý den.


Nástěnné kalendářeKolekce nástěnných kalendářů je tradičně dokonalá v každém detailu. Přineste si domů náš kalendář a otevřete se světu fantazie i dobrodružství nebo prostě jen relaxujte…

 

Kalendáře s post-it

Kolekce stolních kalendářů tradičně respektuje všechny požadavky každodenního využití. Stolní kalendáře jsou praktické svým knihařským zpracováním a při výběru jejich témat a fotografií byl kladen maximální důraz na trendovost, design a eleganci…

                              Pro více informací klikněte zde:


DiářeDiáře jsou osobním zápisníkem a plánovacím rozvrhem, který nás provází na každém kroku. Proto diáře naší nové kolekce mají do poslední maličkosti zpracován vnitřní obsah každého formátu diáře a stejně také i vnější zpracování klade důraz na kvalitu a originalitu. Mezi diáři najdete tradičně klasické i manažerské diáře, velké množství novinek a originalit, které jsou inspirované současnými trendy. Pak je velmi snadné vybrat si diář tak, aby mezi ním a uživatelem vznikl velmi osobní vztah…

Pro více informací klikněte  zde:


Všechny druhy koženkových diářů je možné dále využít k reklamním ražbám či potiskům:

Reklamní jednoproduktové katalogy⇓

Papírové dary do kanceláře – DIÁŘE-NOTESY-KALENDÁŘE-NOVOROČENKY….⇒

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 


Diáře koženkové nesešívané 

 Diáře koženkové nesešívanéKvalita knihařského zpracování je opět jedinečná a vrací se k tradici šitých diářů s italskou elegancí, materiály jsou oblíbené nejen koncovými zákazníky, ale i promo trhem.

Pro více informací klikněte  zde:

 


Diáře koženkové sešívané

Koženkové diáře sešívanéDiář je určený především velmi náročným uživatelům. Elegantní lesklý pás v horní části diáře, doplněný o stříbrnou ražbu letopočtu, tvoří dokonalou barevnou harmonii s jemným povrchovým materiálem. Ten je ideální pro ražbu firemního loga s folií.

Pro více informací klikněte  zde:


Diáře koženkové s gumičkou

Koženkové diáře s gumičkouTento diář je osvědčenou stálicí v naší nabídce, kolekce je letos obohacena o nové, trendové barvy. Skvělý dojem dokresluje kontrastní gumička pro uzavření diáře.

 

Pro více informací klikněte  zde:


Diáře kapesníMalé, lehké, pohodlné. Vejdou se do každé tašky, Diáře kapesníbatůžku, kabelky a dokonce i kapsy. Moderní design a několik druhů provedení desek – od tradičního barevného plastu po průhledné desky s trendovými grafickými vzory.

Pro více informací klikněte  zde:

 


Deníky a zápisníkyDeníky a záznamníky jsou kvalitně  Deníky a zápisníky zpracované, trendy a především praktické. Výběrové povrchové materiály umožňují další případnou individualizaci firemním zákazníkům.   

Pro více informací klikněte  zde:

 


Novoročenky – PF – karta s textemNovoročenky

Novoroční přání s celou řadou  vánočních motivů. Pro prezentaci Vaší firmy si můžete vybrat z mnoha druhů novoročenek  s různými motivy. Přání můžete vybrat jednoduchá,barevná, ….                            

Pro více informací klikněte  zde:


Nedatované výrobky


Nedatované kalendáře

Nedatované kalendářeStolní
Týdenní plánovací mapa A2

 

Pro více informací klikněte  zde:


Obaly pro nástěnné kalendáře

kalendáře a diáře

Lepenkové obaly –různých rozměrů

Pro více informací klikněte  zde:

 

 


V řadě bezkalendárního zboží vám představujeme omalovánky, pexesa nebo metry.  Jsou veselé, barevné a edukativní.


Pexesa

Pexesa

Metry

MetryPro více informací klikněte  zde:

 

 

Reklamní jednoproduktové katalogy – papírové dary⇓

Další katalogy:

 


Chci poslat POPTÁVKU:
 Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Týká se (vyžadováno)

Vaše zpráva