papirove-dary.cz

Zápisník s vlastním potiskem

VYBERTE SI Z NAŠÍ ŠIROKÉ NABÍDKY

Reklamní blok lepený s vlastním potiskem

Získejte svůj vlastní reklamní blok s lepenými stránkami a vlastním potiskem, který poskytuje maximální flexibilitu pro vaši propagaci a zanechává trvalý dojem u vašich klientů.

Reklamní Blok A5 s uzavíráním

Objednejte si praktický reklamní blok formátu A5 s uzavíráním a dejte svým klientům nejenom prostor pro poznámky, ale i elegantní a funkční design, který zaujme!

Barevný poznámkový blok s vlastním potiskem

Získejte barevný poznámkový blok s vlastním potiskem a přizpůsobte si své zápisky svým preferencím a stylu!

 

Ekologický blok s vlastním potiskem

Získejte ekologicky šetrný blok s vlastním potiskem, který nejen podporuje životní prostředí, ale také zvýší viditelnost vaší značky díky originálnímu designu a logo.

 

Víc jak 20 let zkušeností a úspěchů!

Naše společnost dodává široký sortiment reklamních předmětů, reklamního textilu a především reklamních sladkostí. V rámci dlouhodobé spolupráce s různými dodavateli jsme schopni zajistit grafické služby na klíč. Vyrábíme papírové dárky podle Vašich přání. Připravíme prezentaci Vaší firmy na internetu, vytiskneme vizitky a další tiskové materiály a to vše ve vysoké kvalitě v krátkém termínu. Umíme zajistit i společenské akce podle Vašich přání a specifikace. Chcete potěšit své kolegy a spolupracovníky výletem do hor nebo do vinného sklípku. Chcete uspořádat něco pro malé děti Vašich obchodních partnerů? Stačí vyslovit Vaše přání a my zajistíme zbytek.

Show Buttons
Hide Buttons