papirove-dary.cz

Papírové kelímky na kávu

VYBERTE SI Z NAŠÍ ŠIROKÉ NABÍDKY

papírové kelímky s víčkem

Papírové kelímky na kávu s víčkem

Papírové kelímky na kávu s víčkem. V sortimentu máme kelímky pro každou velikost kávy, např pro piccolo, espresso, café latte a s víčky!

Biologicky rozložitelné papírové kelímky

Biologicky rozložitelné papírové kelímky

Chcete vašim zákazníkům nalít horkou kávu a přitom šetřit přírodu není nic lepšího než ekologické biologicky rozložitelné papírové kelímky. Mají i stejnou tuhost a jsou dokonale funkční.

Termopásky na kelímky s logem​

Termopásky na kelímky s logem​

Termopásky na kelímky s logem. Jsou reklamní rukávce na kelímky, které chrání ruce před horkým obsahem kelímku a současně představují vynikající reklamní médium.

Papírový kelímek Paper2Paper

Papírový kelímek Paper2Paper

Papírový kelímek Paper2Paper je skutečným papírovým obalem, který je vyroben z lepenky s povrchovou úpravou na vodní bázi. 

Papírové termo-kelímky s dvojitou stěnou

Papírové termo-kelímky s dvojitou stěnou. Kelímky jsou určeny především pro horké nápoje, což zajišťuje druhá vrstva stabilního a kvalitního materiálu, která je vynikající izolací.

Papírové kelímky na studené i teplé nápoje

Papírové kelímky na studené i teplé nápoje

Papírové kelímky s jednou stěnou na studené i teplé nápoje. Použití vysoce kvalitního papíru činí kelímky velmi stabilními a mají dobré izolační vlastnosti.

Široký sortiment kelímků na kávu

V sortimentu máme kelímky pro každou velikost kávy, např pro piccolo, espresso, café latte. Nejen v zimních měsících jistě oceníte jak papírové bílé či barevné, z termomateriálu, plastu hnědé nebo čiré. Samozřejmě ke kelímkům samozřejmě nabízíme i víčka. Na všechny druhy kelímků si dle vlastního výběru můžete nechat potisk jak firemního loga či např. webové stránky anebo název různé akce. Vybrané kelímky mají i ochranou vrstvu proti pálení při držení rukou, tzv. papír s nánosem PP fólie, vhodný na teplé nápoje do 80°C.

Papírové kelímky na kávu s víčkem – Jedním z nejoblíbenějších víček je víko ON THE GO  – skvělé pro pití na cestách. K dispozici je v různých velikostech. Víčka udržují nápoje teplejší po delší dobu, zatímco plochá víčka jsou opatřena praktickým otvorem na brčka.

Papírové kelímky s logem jsou k dispozici ve všech standardních velikostech:

• Kelímky o objemu 100, 150, 180, 200, 300, 400 a 500 ml

• Kelímky s dvojitou stěnou o objemu 100, 150, 180, 200, 300, 400 a 500 ml

• Biologicky odbouratelné kelímky PLA o objemu 100, 200, 300, 400 a 500 ml

Pro všechny uvedené kelímky jsou k dispozici také odpovídající víčka – standardní i PLA víčka v bílé, černé, hnědé nebo červené barvě. 

Show Buttons
Hide Buttons