papirove-dary.cz

Papírové brýle pro virtuální realitu

Papírové brýle pro virtuální realitu

Papírové brýle pro virtuální realitu - Brýle VIR2ALL

Papírové brýle pro virtuální realitu
Papírové brýle pro virtuální realitu

Papírové brýle pro virtuální realitu – je asi nejjednodušší způsob, jak si nechat zobrazit virtuální realitu a sférické záběry.

Je pro Vás představa virtuální reality známá? Pokud ne, pak byste to měli rychle dohnat, protože se jedná o nejrychleji rostoucí fenomén roku 2016.

Brýle VIR2ALL umožňují překročit hranice a vstoupit do světa rozšířené reality, vše, co potřebujete, je smartphone. Trojrozměrné obrazy / prezentace / hry a dokonce procházky po městech nyní můžete mít na dosah ruky!

Tento virtuálně výjimečný produkt umožňuje prohlížet fotografie a videa ve 3D, a také aplikace, které používají virtuální realitu – VR.
VIR2ALL má obrovský propagační potenciál. Existuje mnoho aplikací zdarma k použití, můžete si také vytvořit vlastní, osobní prezentaci, která bude využívat možnosti této technologie.


Papírové brýle pro virtuální realitu

VIR2ALL může být přizpůsoben individuálním potiskem po celém povrchu. Jedná se o výrobek založený výhradně na kartonové konstrukci. Dalšími prvky jsou vysoce kvalitní čočky a podložka Airstick, díky které se telefon nehýbe uvnitř VIR2ALL.

Produkt se dá využít s jakýmkoliv smartphonem softwarem iOS / Android s maximálními rozměry 80 mm x 155 mm (5,7 palcový displej): Apple iPhone 5s, 6s Apple iPhone, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 5 , LG Nexus 5, OnePlus 2, HTC One M9, HTC One M9, Sony Experia Z5 a LG G4.

Show Buttons
Hide Buttons