papirove-dary.cz

papírové sáčky

Papírové sáčky na jídlo

Papírové sáčky na jídlo

Papírové sáčky na jídlo
Papírové sáčky na jídlo

Papírové sáčky na jídlo – Máme široký sortiment papírových sáčků na jídlo. Papírové sáčky jsou vyráběny v různých typech dle jejich potřeby, např. vhodné do domácnosti jako svačinové, kupecké sáčky na pečivo z hnědého či běleného papíru, některé sáčky mají i okénko  a jiné jsou využívány jako termosáčky, např. na teplé jídlo. Máme i sáčky s rozšířeným a zpevněným dnem. Na všechny typy sáčků si můžete nechat udělat reklamní potisk. Nejčastější využití papírových sáčků je na pečivo a různé bagety a sendviče.

Papírové sáčky na jídlo s možností potisku – Papírové sáčky bez rukojeti jsou k dispozici v mnoha různých velikostech. Jsou ideální pro lehčí i těžší předměty, jako potraviny, ovoce, zelenina, sladkosti atp. Dno papírového sáčku je zpevněné a umožňuje otevření sáčku. Sáčky jsou vyrobeny z recyklovaného hnědého kraftového papíru. Nebo z papíru bílého. Běžně se používají v maloobchodech a obchodech s potravinami. Tyto papírové sáčky jsou recyklovatelné a i opakovaně použitelné. 

Papírové sáčky na jídlo

Sáček na donut
Sáček na donut

Sáček na donut

Papírový reklamní sáček na donut (nebo koblihu) je ideální ekologický obal pro zboží určené přímo k prodeji a k okamžité konzumaci. Obchodníci a prodejci papírový reklamní sáček využijí především ve stáncích rychlého občerstvení, u pultového prodeje v pekárnách a cukrárnách. Papírový sáček s reklamním potiskem lze využít i na tržištích a všude tam, kde se prodává pečivo nebo donut.

Sáčky na donuty jsou hygienické, zdravotně nezávadné a praktické obaly s reklamním potiskem. Mezi zákazníky jsou velmi oblíbené a to je také důvod proč jsou vhodné pro reklamní sdělení. Jedná se o biologicky rozložitelný obal, vhodný ke styku s potravinami.

Sáček na donut si můžete objednat na našem eshopu – firemnireklama.cz

Show Buttons
Hide Buttons