papirove-dary.cz

Elektrostatická samolepka

Elektrostatická samolepka

Elektrostatická samolepka s vlastním potiskem

Reklamní elektrostatické samolepky jsou užitečnou, rychlou a poutavou formou reklamního sdělení. Jednoduše se upevní na jakýkoli suchý povrch aniž byste potřebovali lepidlo. Stejně snadným způsobem se dají odlepit a přemístit na jiné místo. Firemní elektrostatické samolepky jsou vyrobeny z fólie, která je šetrná k životnímu prostředí. Statické samolepky jsou 100% recyklovatelné.

Elektrostatická samolepka
Elektrostatická samolepka
Reklamní elektrostatické samolepky
Reklamní elektrostatické samolepky

Elektrostatická samolepka je ideálním řešením všude tam, kde je důležitá rychlá montáž a demontáž a kde nelze použít jinou formu reklamy z obavy z poškození povrchu. Elektrostatické reklamní nálepky nejsou vhodné do velmi vlhkého nebo chladného prostředí – za těchto podmínek se jejich kvalita snižuje. Elektrostatické reklamní samolepky jsou určeny k použití do interiérů.

Elektrostatické firemní samolepky

Elektrostatická samolepka:

• žádné lepidlo – snadno se aplikuje a nezanechává žádné stopy, nepoškodí stěny

• drží kvůli elektrostatickému náboji – lze použít vícekrát a přemístit

• UV LED – použitá inovativní technologie tisku umožňuje snížit výrobní náklady a prodloužit životnost materiálu.

Elektrostatické nálepky s vlastním potiskem se vzhledem k použití elektrostaticky nabitého polypropylenového filmu mohou lepit na jakýkoli suchý povrch bez použití lepidla. Elektrostatické nálepky se zejména využívají v marketingové komunikaci a v kancelářském průmyslu. Fólie splňuje předpoklady Eco Friendly, protože ji lze 100% recyklovat. Elektrostatická nálepka je ideálním řešením všude tam, kde je důležitá rychlá montáž a demontáž a kde nelze použít jinou formu reklamy, jelikož by se mohl poškodit povrch.

Show Buttons
Hide Buttons