papirove-dary.cz

Jednorázové nádobí

Jednorázové nádobí

Jednorázové nádobí s potiskem - Papírová potravinová krabička s firemním potiskem

Papírová potravinová krabička
145x85x50mm - 610ml

Papírová potravinová krabička s firemním potiskem neboli take away krabička (box) na jídlo je ekologický obal pro take away restaurace a prodejce rychlého občerstvení. Je to ideální obal pro balení a rozvoz hotových jídel, nenáročný na transport a skladovací prostor. Obal je vyrobený z potaženého jednostranného kartonu, vhodného ke styku s potravinami a zdravotně nezávadného. Papírové krabičky jsou hygienické, recyklovatelné a jsou dodávány rozložené.

Mezi nesporné výhody papírových obalů na hotová jídla patří skutečnost, že lze pokrm konsumovat přímo z nich, kdekoliv v autě, na cestách, na výletě, ale i doma či v kanceláři. A tato skutečnost je příznivou zprávou jak pro životní prostředí, jelikož není třeba následně umývat nádobí, tak i z hlediska velké úspory času.

V jednorázové krabičce na jídlo je možné jídlo servírovat, prodávat, distribuovat, rozvážet a po přiměřenou dobu také skladovat. Krabičku na jídlo lze potisknout dle Vašeho přání a tím se stává levným a účinným nosičem reklamního sdělení.

Papírovou potravinovou krabičku s firemním potiskem si můžete objednat na našem eshopu – firemnireklama.cz

Jednorázové nádobí – papírové tácky, talíře, kelímky, krabičky na popcorn

Poutavé, praktické a moderní! Jednorázové nádobí – papírové kelímky, tácky, talíře, krabičky na popcorn a jiné druhy  obalů a nosičů potravin. Toto jednorázové nádobí s vlastním potiskem je nejen skvělou reklamou pro vaši firmu, ale také velmi funkčním prvkem – který vám umožní vychutnat si kávu nebo čaj kdekoli a kdykoli. Využití jednorázového nádobí je hygienické, cenově příznivé a hlavně ekologické. Moderní technologie potisku je zárukou skvělé prezentace Vaší značky nejen ve vaší společnosti, ale i mimo ni. Díky nápadité grafice můžete vyniknout  a zapamatují si ji nejen Vaši zákazníci!

Krabička na popcorn s vlastním potiskem
Krabička na popcorn s vlastním potiskem
Krabičky na hranolky
Krabičky na hranolky
Papírové skládací krabice na zákusky a dorty
Papírové skládací krabice na zákusky a dorty
Papírové tácky a talíře
Papírové tácky a talíře
 
 
 

Hledáte zajímavé a originální papírové dárky nebo reklamní předměty a potřebujete poradit? Prosím kontaktujte nás nebo nám pošlete poptávku na Vaše firemní dárky, rádi s Vámi vybereme to pravé.

Show Buttons
Hide Buttons