papirove-dary.cz

Plastové kelímky s tiskem loga​

Plastové kelímky s tiskem loga

Plastové kelímky s tiskem loga

Plastové kelímky s tiskem loga​
Plastové kelímky s tiskem loga

Plastové kelímky s tiskem loga – potiskem. Naše nabídka jednorázových kelímků s potiskem zahrnuje také plastové kelímky s individuálním reklamním potiskem. Tyto kelímky jsou vyrobeny z plastu s velmi vysokou průhledností.

Samozřejmě nemůžeme opomenout stále rostoucí poptávku po organických, biologicky rozložitelných kelímcích z plastu s reklamním potiskem. Tyto kelímky jsou vyrobeny ze 100% rostlinného materiálu a během několika měsíců jsou zcela rozloženy v přírodním prostředí – na rozdíl od PET a PP pohárů, které jsou prakticky „nezničitelné“.

Jednorázové plastové kelímky jsou určeny pouze pro studené a teplé nápoje až do maximální teploty 40 ° C. Potisky jsou aplikovány tamponovým tiskem až do 5 barev Pantone nebo HKS v 1 motivu. Náročnější výtisky v barvách CMYK jsou také možné. Velikost potisku závisí na velikosti kelímku a je maximálně asi 5 cm vodorovně a asi 6 cm vertikálně, nicméně princip je takový, že čím větší je otisk, tím větší je jeho šířka.

Otisk logotypu lze provádět  na jedné straně a nebo na obou stranách kelímku. Cena plastových kelímků s logem závisí na počtu barev a množství tisku.

Plastové kelímky s reklamním potiskem jsou k dispozici v následujících možnostech:

• PET kelímky o objemu 300, 400 a 500 ml

• PP kelímky o objemu 300, 400 a 500 ml

• Biologicky rozložitelné kelímky PLA o objemu 200, 300, 400 a 500 ml

Pro všechny zmíněné kelímky nabízíme odpovídající víčka s otvorem na brčko – standardní PET a PLA .

Plastové kelímky s individuálním reklamním potiskem jsou k dispozici od 500 ks .

 

Plastové kelímky s tiskem loga

Diskuze je uzavřena.

Show Buttons
Hide Buttons