papirove-dary.cz

Papírové tácky, obaly na potraviny

Papírové tácky s možností potisku

Reklamní papírové tácky s možností potisku

Papírové tácky, obaly na potraviny
Reklamní papírové tácky s možností potisku

Reklamní papírové tácky s možností potisku – Hledáte-li dostatečně velkou plochu pro prezentaci své společnosti na firemních večírcích, papírové tácky s potiskem jsou jistě dobrou volbou. Zajistí dost prostoru a ještě zastihnou Vaše potenciální klienty či zákazníky v dobrém rozpoložení – s chutným jídlem na talíři.

Papírový talíř - průměr 23 cm
Papírový talíř - průměr 23 cm
Papírový talíř průměr 18 cm
Papírový talíř průměr 18 cm
Papírový talíř - průměr 15 cm

Reklamní papírové tácky s možností potisku – Reklama na papírovém tácku je reklama doručená přímo do ruky! Papírové tácky jsou stále více populární jako reklamní médium. Papírové tácky a talíře s potiskem můžete objednávat již od  500 kusů.

Reklamní papírové tácky mohou být potištěny celoplošným individuálním tiskem v téměř fotografické kvalitě bez jakýchkoliv grafických omezení po celém povrchu.

Jsou k dispozici v těchto rozměrech:

– Kulaté tácky o průměru 15 cm, 18 cm,  23 cm, (26 cm, 20 cm)

– Obdélníkové tácky: 13 x 20 cm se zaoblenými rohy, 14 x 25 cm

Reklamní papírové tácky s možností potisku

Papírový talíř

Papírový talíř mělký je v posledních letech velmi oblíbený a populární jednorázový talíř, který má široké využití. Používají ho pekárny, kavárny, fast food restaurace, apod. Je vhodný pro podávání všech druhů pokrmů, teplých i studených.

Na papírových talířích lze vedle salátů, příloh, omáček, cukrovinek a zákusků, servírovat také nejrůznější masové delikatesy a uzeniny, grilované, pečené nebo smažené.

Jednou z výhod papírových talířů je jejich univerzální použití. Pokud pořádáte grilování s přáteli nebo používáte jednorázové nádobí pro podnikatelské účely, papírové nádobí bude jistě levným, funkčním a ekologickým pomocníkem při všech příležitostech.

Další výhodou papírových talířů je jejich hygienické a bezpečné použití. Oproti porcelánovému či skleněnému nádobí není potřeba jednorázové talíře po použití umývat, tudíž neznečišťují vodu chemikáliemi a nemůžete se o něj ani pořezat při náhodném rozbití. Jednoduše skončí v recyklačních zařízeních, které jsou u nás na velmi vysoké úrovni, a materiál z nich poslouží k výrobě dalších užitečných výrobků.

Papírové tácky a talířky si můžete objednat na našem eshopu – firemnireklama.cz

Diskuze je uzavřena.

Show Buttons
Hide Buttons