papirove-dary.cz

Pravé konzervované růže s možností personalizace

Pravé konzervované růže s možností personalizace

Pravé konzervované růže s možností personalizace vydrží nejméně  3 roky

Pravé konzervované růže s možností personalizace

Reklamní růže, která je zakonzervovaná vydrží nejméně 3 roky.

Darujte růži kolegyním, obchodním partnerům, nebo klientům. Udělejte radost a vyjádřete své poděkování květinou, která vydrží.

Reklamní růže jsou pravé růže, stabilizované glycerinem a barvivy. Růže si díky procesu tzv. stabilizace zachovají svůj přirozený vzhled, půvab i krásu nejméně na 3 roky. Veškeré konzervační látky, které se používají při stabilizačním procesu, jsou zdravotně nezávadné a splňují  normy EU. Růže se konzervují v okamžiku, kdy je jejich květ nejkrásnější. Čerstvé květy se pak napouštějí speciálním roztokem, který nahradí rostlinné tekutiny.

Pravé konzervované růže s možností personalizace – Dárkové balení s konzervovanou růží může být opatřeno logem nebo jinou grafikou.

Dárková stabilizovaná růže
Pravé růže

Kruhový držák konzervovaných růží je k dispozici v černé a bílé barvě a má rozměry (95 mm x 57mm).

Dárkové balení s konzervovanou růž
Nevadnoucí růže

Další možností dárkového balení růže je čtvercový prezentační box (184 mm x 102 mm x 137 mm), který je možné potisknout tamponovým tiskem. ( rozměry tisku jsou 8 mm x 52 mm a 14 mm x 60 mm).

Prezentační box na reklamní růže je v bílé barvě. Pro další barvy a jiné designy je k dispozici rukávec, který potiskneme podle přání zákazníka. Hmotnost dárkové krabičky s reklamní růží je 250 g.

Pravé konzervované růže s možností personalizace

Konzervované dárkové růže jsou k dispozici v barvě bordó, teplých růžových barvách, červené barvě, světle růžové barvě a barvě šampaň.

Výhodou  stabilizovaných růží je, že z nich lze vytvářet krásné a trvanlivé výzdoby do domácnosti  i kanceláře. Budou působit přirozeným dojmem a vytvoří příjemnou atmosféru. Konzervované růže se nedávají do vody a neměly by být vystaveny přímému slunci. Během procesu stabilizace jsou zbaveny všech alergenů, tudíž jsou vhodné i pro osoby s alergií.

Reklamní růže dodáváme na zakázku do 4-6 týdnů podle výrobních kapacit.

Růže je symbolem znovuzrození, lásky a porozumění. Květiny jsou po tisíciletí symbolem poděkování a projevem vděčnosti. Ať už v osobním nebo pracovním životě. Vyberte si růži, nebo jiný dárek a vše ostatní zajistíme za Vás.

Potisk reklamních darů i reklamních květin. Zajistíme i distribuci reklamních květin nebo reklamních darů.

Dárková stabilizovaná růže s reklamou – možnost objednání online na eshopu firemni-reklama.cz

Show Buttons
Hide Buttons