papirove-dary.cz

Reklamní obaly prodávají

Reklamní obaly prodávají

Reklamní obaly prodávají

Reklamní obaly prodávají a jsou velmi důležitou součástí firemní prezentace. Vkusný obal či obal ve firemních barvách zaujme každého na první pohled. Obaly doplněné o firemní logo nebo reklamní slogan jsou unikátním obalem, který pomáhá zvýšit prodej. Takový obal je  jednoduše rozpoznatelný,  snadno zapamatovatelný   a často i zákazníky využitý pro další účely.  

Reklamní obaly prodávajíU většiny oborů mají podnikatelé a firmy na trhu velkou konkurenci. Jistě je tomu tak i u vás. Je tedy zapotřebí stále myslet na to, jak se odlišit od ostatních firem. A právě v každém detailu se ukrývá možnost, jak své zákazníky zaujmout a vštípit se jim do paměti.

Každá firma může obaly využívat pro jiné účely. Všechny firmy však nějaký ten obal potřebují. Proč z něj tedy neudělat unikátní obal, který bude sloužit k propagaci firmy?!


Reklamní obaly, které Vám pomohou zajistit vaši propagaci a zviditelnit vaší značku, slogan nebo logo naleznete nejen na našem eshopu.firemni-reklama.cz

Dárkové obaly 

Reklamní dárkové obaly

Reklamní dárky pro zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery,by měly být vkusně zabalené do originálních dárkových obalů. Může se jednat o papírové tašky, které s firemním potiskem splní svou funkci. Další variantou jsou dárkové krabičky a krabice s vlastním potiskem.
Reklamní dárky lze převázat a dozdobit saténovými stuhami s vlastním potiskem.

Mezi oblíbené dárky patří kvalitní víno. K lahvím vína neodmyslitelně patří i reprezentující obaly na víno. K použití se nabízí pevné papírové tašky na víno s potiskem. Dalším typem dárkového obalu na víno jsou odolné kartonové reklamní krabice na víno a recyklované ekologické krabice na víno.

Reklamní obaly na jídlo a potraviny

Pro svou gastro provozovnu můžete zvolit jeden nebo i více typů potravinových obalů. Pro odlišení se od konkurence nabízíme možnost vlastního potisku. Jednorázové obaly jsou vhodné především pro rychlá občerstvení, pizzerie, cukrárny a stánky s občerstvením. Na teplé a studené nápoje si můžete nechat vyrobit originální plastové kelímky nebo papírové kelímky. Na další gastronomické výrobky jako jsou např. hranolky, hamburgery, pizzu, popcorn lze využít speciální papírové krabičky na jídlo s potiskem. Dorty, zákusky nebo pečivo můžete zákazníkovi prodávat ve stylových papírových krabicích s potiskem.

Reklamní dárkové obaly

Obaly pro balení zásilek, zboží nebo pošty s možností reklamního potisku

Pro balení zásilek jsou dle druhu zasílaného zboží vhodné papírové nebo plastové obaly. Stále častěji firmy preferují ekologické obaly. Eko obaly jsou vyrobené z materiálů, které jsou šetrné k přírodě. I zákazníci si čím dál více váží firem, které používají ekologické obaly. Na různé drobné předměty se hodí ekologické zip sáčky s vlastním potiskem.

  • Bublinkové obálky z recyklovaného plastu  jsou dobrou volbou pro zasílání dokumentů nebo předmětů plochých tvarů. Recyklované obálky s bublinkami velmi dobře plní ochrannou funkci vložených předmětů při transportu.

  • Lepicí pásky s potiskem 1 barvou  nebo 2 barvami využijete pro zalepení papírových krabic, balíčků nebo plastových či papírových obálek. Lepicí páska by neměla chybět v žádném skladu nebo kanceláři.

Další skvělou možností reklamního balení jsou dárkové balíčky s reklamními předměty. které vás budou skvěle reprezentovat a dodají reklamnímu dárku ten správný personalizovaný styl.

Reklamní obaly prodávají – 20 příkladů dárkových balíčků pro vaši inspiraci, které naleznete v letáčku.

Možnost sestavení vlastního dárkového balíčku:

  • Vyberte si produkt – reklamní předmět, který potěší vaše klienty
  • Vyberte si dekoraci a personalizaci
  • Vyberte si vlastní přebal
  • Navrhněte si vlastní dárkovou krabici
  • Připojte vaši zprávu
  • A my Vám rezešleme tento personalizovaný dárek ke klientovi

Inspirujte se v letáku a pošlete nám poptávku nebo dotaz, vše ostatní za vás zařídíme!

Show Buttons
Hide Buttons