papirove-dary.cz

Sešit s vlastním potiskem

Vyberte si z našeho širokého sortimentu

Na kvalitním papíře s logem, sloganem a motivem Vaší firmy. Potištěné firemní bloky jsou oblíbeným reklamním předmětem. Blok s potiskem se hodí všem a využijete jej každý den. Je to ideální dárek pro klienty nebo obchodní partnery. Vaše logo a reklama bude každému na očích. Reklamní poznámkové bloky a samolepící bločky a lepítka s vlastním potiskem jsou ideálním a praktickým reklamním předmětem, každý je využívá a mnozí z nás je potřebují dennodenně. Není proto nic lepšího než věnovat svým zákazníkům či obchodním partnerům takový reklamní předmět, na kterém uvidí Vaše logo nebo reklamu každý den. Sortiment různých reklamních bloků a bločků je velice pestrý.

Sešity bez linek s vlastním potiskem

Získejte sešity bez linek s vlastním potiskem a vystupte z davu! Oslovte své zákazníky originálním způsobem a nechte svou značku zazářit na každé stránce.

Reklamní sešity lepené

Zaujměte své zákazníky na první pohled s lepenými reklamními sešity s vlastním potiskem! Propagujte svou značku s elegancí a praktičností, které tyto sešity nabízejí. 

Linkované sešity s vlastním potiskem

Vaše značka, váš styl! Získejte linkované sešity s vlastním potiskem a nechte své logo a design být vždy na dosah ruky. Získáte nejen praktický sešit, ale i efektivní reklamní nástroj.

Reklamní sešity z eko materiálů

Propagujte svou značku zeleným způsobem s našimi reklamními sešity z eko materiálů, včetně bavlny a semen. Každý poznámkový blok není jen praktickým nástrojem, ale také příležitostí k podpoře udržitelnosti.

Víc jak 20 let zkušeností a úspěchů!

Naše společnost dodává široký sortiment reklamních předmětů, reklamního textilu a především reklamních sladkostí. V rámci dlouhodobé spolupráce s různými dodavateli jsme schopni zajistit grafické služby na klíč. Vyrábíme papírové dárky podle Vašich přání. Připravíme prezentaci Vaší firmy na internetu, vytiskneme vizitky a další tiskové materiály a to vše ve vysoké kvalitě v krátkém termínu. Umíme zajistit i společenské akce podle Vašich přání a specifikace. Chcete potěšit své kolegy a spolupracovníky výletem do hor nebo do vinného sklípku. Chcete uspořádat něco pro malé děti Vašich obchodních partnerů? Stačí vyslovit Vaše přání a my zajistíme zbytek.

Show Buttons
Hide Buttons