papirove-dary.cz

Poznámkový blok s vlastním potiskem

VYBERTE SI Z NAŠÍ ŠIROKÉ NABÍDKY

Reklamní poznámkový blok lepený s vlastním potiskem

Nejenže je tento poznámkový blok praktickým nástrojem pro zaznamenávání myšlenek a úkolů, ale také skvělým způsobem, jak propagovat vaši firmu či značku prostřednictvím elegantního vlastního potisku.

Reklamní poznámkový blok s kroužkovou vazbou a propiskou

Maximalizujte svou produktivitu s naším praktickým poznámkovým blokem s kroužkovou vazbou a přiloženou propiskou, které vám umožní udržovat všechny vaše myšlenky pohromadě a dosáhnout svých cílů efektivněji než kdy dříve.

Korkový ekologický poznámkový blok s vlastním potiskem

Ukažte svou lásku k přírodě s naším korkovým ekologickým poznámkovým blokem, který můžete přizpůsobit svému stylu pomocí vlastního potisku a zároveň podpořit udržitelnost ve vašem každodenním životě.

Reklamní poznámkový blok s kroužkovou vazbou

Zvýšte efektivitu svých poznámek s naším praktickým poznámkovým blokem s kroužkovou vazbou, který vám umožní snadnější organizaci a přehlednost vašich myšlenek.

Uzavíratelný poznámkový blok s vlastním potiskem

Zapište své firemní nápady a myšlenky s naším uzavíratelným poznámkovým blokem s vlastním potiskem, který vám poskytne nejen osobní dotek, ale také uzavření pomocí gumičky.

Víc jak 20 let zkušeností a úspěchů!

Naše společnost dodává široký sortiment reklamních předmětů, reklamního textilu a především reklamních sladkostí. V rámci dlouhodobé spolupráce s různými dodavateli jsme schopni zajistit grafické služby na klíč. Vyrábíme papírové dárky podle Vašich přání. Připravíme prezentaci Vaší firmy na internetu, vytiskneme vizitky a další tiskové materiály a to vše ve vysoké kvalitě v krátkém termínu. Umíme zajistit i společenské akce podle Vašich přání a specifikace. Chcete potěšit své kolegy a spolupracovníky výletem do hor nebo do vinného sklípku. Chcete uspořádat něco pro malé děti Vašich obchodních partnerů? Stačí vyslovit Vaše přání a my zajistíme zbytek.

Show Buttons
Hide Buttons