papirove-dary.cz

krabice na dorty

Gastronomie

Reklamní předměty – gastronomie a stravování

Reklamní předměty – gastronomie, stravování​ a doplňky hotelů a restaurací jsou nezbytnou součástí každého hotelu, restaurace, školní kuchyně, jídelny nebo pizzerie, rychlého občerstvení a jiných gastronomických provozů.

Každý takový hotel nebo provoz má svou vlastní značku, logo nebo i slogan. Pozvěte hosty, klienty nebo zákazníky do svého zařízení a propagujte přitom svou značku.

Online objednávku na reklamní předměty – gastronomie a stravování můžete uskutečnit na našem webu eshop.firemni-reklama.cz

papírová krabička na hranolky

Reklamní papírové obaly na potraviny

Reklamní papírové obaly na potraviny – kelímky, tácky, krabičky, sáčky a kornouty s možností vlastního potisku.

VÍCE ZDE

 

Kelímek s okénkem

Papírové kelímky s potiskem

Papírové kelímky s potiskem – kelímky, tácky, krabičky, sáčky a kornouty s možností vlastního potisku.

VÍCE ZDE

Papírové kapesníky s vlastním potiskem

Papírové kapesníky s vlastním potiskem – kapesníčky v pyramidě, kapesníky v boxu, kapesníky v balíčku atp.

VÍCE ZDE

 

Pivní tácky s potiskem

Gastro doplňky na stůl

Gastro doplňky na stůl – gastro doplňky s vlastním potiskem – Párátka, gastrovlaječky, pivní tácky, papírové ubrusy a ubrousky.

VÍCE ZDE

 

Doplňky do hotelů a restaurací

Doplňky do hotelů a restaurací – gastro doplňky s vlastním potiskem – Pozvěte hosty, klienty nebo zákazníky do svého zařízení a propagujte přitom svou značku.

VÍCE ZDE

 

Papírové obaly na víno

Papírové obaly na víno

Papírové obaly na víno –  papírové tašky nejen na jednu láhev, ale na dvě nebo tři lahve. Lahev můžeme zabalit do krásných krabic, nebo do velmi originálních obalů.

VÍCE ZDE

 

Nabízíme Vám kvalitní doplňkovou výbavu pro Vaše gastronomické provozy.

Můžeme Vám poskytnout gastro doplňky s vlastním potiskem pro Vaše hotely nebo gastronomické provozy. Třeba porcelán, ať jsou to sady nebo jednotlivé kusy, sklo, sklenice, příbory, dekorační předměty, textil a mnoho dalších doplňků a položek.

V našem sortimentu gastro vybavení najdete i mnoho zajímavých položek z papíru. Jsou to třeba obaly na potraviny ( široký sortiment kelímků, tácků, krabiček, mističek, sáčků a kornoutů s možností vlastního potisku ). Naše nabídka je velmi široká. Nabízíme obaly na víno – papírové tašky nejen na jednu láhev, ale na dvě nebo tři lahve. Papírové kelímky s plnobarevným potiskem, které jsou ideální pro reklamu a budování povědomí o značce.

Papírové kapesníky  a ubrousky, které  jsou jsou originálním reklamním předmětem dnešní moderní doby. Reklamní párátkapivní táckyvlajky na potraviny a v neposlední řadě „jídelní lístky“ a „hotelové knihy a zápisníky“, které  svým designem potěší i náročné klienty.

Show Buttons
Hide Buttons